Hurtownia okuć drzwiowych
Hurtownia okuć drzwiowych

Klamki

Głównym asortymentem naszej firmy są klamki, jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić ich wszystkich, dlatego spróbujemy chociaż przybliżyć Państwu szczegóły naszej oferty.

DOMINO, KUCHINOX, GAMET, INFINITY to kilka z firm których klamki proponujemy, zarówno wzory klasyczne w stylu retro jak i bardziej proste, nowoczesne. Bardzo szeroka gama kolorów oraz ogromna ilość wzorów na pewno zadowoli każdego klienta, który wybierze produkt pasujący do jego wnętrza i który sprawi, że wnętrze jego domu będzie bardziej wyraziste i funkcjonalne.

Proponowane modele występują na szyldach długich, dzielonych okrągłych oraz kwadratowych w różnych kolorach oraz wykonane są z aluminium, znalu, a także mosiądzu.

Funkcjonalność druga oprócz ładnego designu cecha charakteryzująca klamki w naszej ofercie, okucia mają bardzo wysoką klasę odporności na ścieralność oraz wykonane są z trwałych stopów metali.

Klamki wewnętrzne stanowią trzon naszej oferty, ale posiadamy również duży wybór klamek zewnętrznych AXA, których największą i najważniejszą zaletą jest bezpieczeństwo. Produkty występują w różnych klasach bezpieczeństwa zaczynając od podstawowej, a kończąc na najwyższej 4 klasie. Klamki zewnętrzne charakteryzują się prostym eleganckim kształtem, wykonane są z pełnych profili aluminiowych, posiadają wieloletnie gwarancje i są odporne na warunki atmosferyczne co sprawia, że są doskonałym wyborem do zabezpieczenie każdego mieszkania.