Hurtownia okuć drzwiowych
Hurtownia okuć drzwiowych

Deski tarasowe

Taras to miejsce wykorzystywane w dość intensywny sposób. Jednocześnie pełni w domu reprezentacyjną funkcję. Aby połączyć aspekty wizualne i praktyczne, najlepszym wyborem materiału na tarasy, balkony i pomosty są deski Wild Wood WPC (Wood Plastic Coposite).

poznan deski tarasowe

 

Deska kompozytowa Wild Wood WPC nie jest wykonana z tradycyjnego drewna – stanowi ono jedynie wypełniacz. Spoiwem są zaś wysokiej jakości polietyleny. Zawierają aż 60% włókien drzewnych i bambusowych, co gwarantuje wysoką odporność na promieniowanie UV, wilgoć i wahania temperatur. Odpływ wody ułatwia ryflowanie tj.  żłobienie, które jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną. Deski tarasowe są odporne na gnicie, pękanie, grzyby, insekty i gryzonie. Nie wymagają też impregnacji i konserwacji, a ponadto są wygodne w montażu – wchodzą w skład kompleksowego systemu części i akcesoriów, który poza deskami obejmuje  legary, klipsy, uchwyty, listwy maskujące, zaślepki, kołki rozporowe i wkręty.

Jak czyścić tego typu deski tarasowe? Wystarczające są podstawowe zabiegi czyszczące, bez użycia jakichkolwiek chemikaliów! Dodatkowo kompozytowe deski tarasowe charakteryzują się prostotą montażu poprzez łączenie za pomocą specjalnych krzyżaków, dzięki czemu mocowania pozostają niewidoczne.

Deski WPC Wild Wood dostępne są w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu powierzchnia tarasu będzie dopasowana do wyglądu całego pomieszczenia. Dwa dostępne rodzaje ryflowania sprawiają, że materiał może z sukcesem imitować prawdziwe drewno. Deska WPC – nowoczesna jakość i doskonała estetyka w niskiej cenie!

System desek tarasowych Wild Wood objęty jest 25-letnią gwarancją producenta.